HUSTLER
Hustler ir ASV uzņēmums, kas specializējies nulles pagrieziena zāles pļāvēju ražošanā. Tieši Hustler 1964. gadā aizsāka rūpniecisku nulles pagrieziena mauriņa plāvēju ražošanu un kopš tā laika kļuvis par vienu no vadošajiem šāda tipa agregātu ražotājiem. Visā pasaulē “Hustler” zīmols simbolizē inovācijas, kvalitāti, veiktspēju un izcilu klientu servisu.

KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES NULLES PAGRIEZIENA ZĀLES PĻĀVĒJU
Galvenā nulles pagrieziena zāles pļāvēju priekšrocība salīdzinot ar tradicionālajiem raideriem un dārza traktoriem ar stūres ratu ir pļaušanas ražība. Pateicoties nulles pagrieziena zāles pļāvēju manevrētspējai un, vairumā gadījumu, arī lielākam darba ātrumam, īsākā laikā iespējams nopļaut lielākas zāliena platības. Lai gan sākotnēji nulles pagrieziena zāles pļāvēji var būt nedaudz dargāki kā pierastie raideri un dārza traktori, ilgtermiņā nulles pagrieziena zāles pļāvēja iegade Jums var ļaut ietaupīt. Pateicoties augstākai ražībai, zāles pļaušanas laiks samazinās. Līdz ar to samazinās arī patērētās degvielas apjoms un slodze uz tādām detaļām, kā skriemeļiem, siksnām un gultņiem ir īsāka, pagarinot to kalpošanas laiku. Tāpat jāņem vērā, ka visbiežāk nulles pagrieziena zāles pļāvējiem ir jaudīgāki dzinēji un to konstrukcija ir metālietilpīgāka – izturīgāka.
Vēl viena būtiska nulles pagrieziena zāles pļāvēju priekšrocība ir zemais smaguma centrs, kas pļaujot slīpumos neļauj zāles pļāvējam apgāzties un operatoram rada zināmu drošības sajūtu. Te gan jāņem vērā, ka katrs ražotājs tomēr nosaka maksimāli pieļaujamo pļaušanas slīpumu un to pārkāpjot risku uzņemas pļāvēja operators.

KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES HUSTLER NULLES PAGRIEZIENA ZĀLES PĻĀVĒJU
Hustler ražotie nulles pagrieziena zāles pļāvēji izceļas ar to, ka pilnīgi visiem modeļiem ir metinātas nevis presētas pļaušanas plates. Šāds ražošanas risinājums ļauj pļaušanas plates veidot no biezāka materiāla, kas Hustler gadījumā svarstās no 3,04 mm mazākajiem piemājas modeļiem līdz 4,55 mm komerciālas klases modeļiem.
Sākot no 2021. gada visi Hustler modeļi ir aprīkoti ar metinātiem vienlaidus rāmjiem. Tas ir būtisks uzlabojums attiecībā uz zāles pļāvēju izturību un ilgmūžību.
Citiem zīmoliem vadības sviras ir izteikti jūtīgas, kas izraisa pēkšņas un straujas kustības, savukārt Hustler SMOOTHTRAK™ sistēma nodrošina vienmērīgu un precīzu pļāvēja vadību.
Hustler pļāvējiem nav atsevišķa svira stāvbremzes aktivizēšanai, bet gan vienkārša sistēma, kas automātiski aktivizē vai deaktivizē stāvbremzi brīdī, kad tiek aizvērtas vai atvērtas vadības sviras.
Hustler piedāvā vienus no labākajiem garantiju nosacījumiem un termiņiem nozarē. Komerciālās klases modeļiem ir mūža garantija zāles pļāvēju rāmjiem un pļāušanas plašu priekšējām daļām.

HUSTLER LATVIJĀ
Hustler oficiālais izplatītājs Latvijā un Igaunijā ir SIA “Agro Silja”. Uzņēmums Hustler produkciju Latvijā izplata kopš 2012. gada. Šajā laikā SIA “Agro Silja” klientiem piegādājusi vairākus simtus Hustler nulles pagrieziena zāles pļāvējus. Visbiežāk par Hustler zāles pļāvēju īpašniekiem Latvijā kļūst privātmāju un lauku viensētu īpašnieki, taču pēdējos gados vērojams pieprasījuma pieaugums no dažādiem zāles pļaušanas pakolpojumu sniedzējiem, teritoriju apsaimniekotājiem, pašvaldībām un to komunālajiem uzņēmumiem.
Lai nodrošinātu klientu servisu, esam izveidojuši plašu rezerves daļu noliktavu, veicam zāles pļāvēju apkopes un remontus, tostartp izbraucam pie klientiem.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.